Návštěvní kniha

Děkujeme za Vaše názory, rady, podněty, připomínky a návrhy ….

32 komentářů v článku “Návštěvní kniha”

 • Zuzana Siwková:

  Mnoho pozdravů paním učitelkám z loňských Koťátek a Sluníček posílají „Siwčata“ z Havlíčkova Brodu a já bych se ráda zeptala, zda bychom vás mohli se Stellinkou ještě před prázdninami navštívit. Bylo by možné, aby strávila ve školce jedno dopoledne? Stále moc teskní po kamarádkách a paních učitelkách, tak bych jí chtěla udělat radost. Předem Vám děkuji za odpověď.
  Krásné jaro.
  Zuzana Siwková

 • Hana Klimešová:

  Opět bezkonkurenční besídka u Koťat! Děkuji paní učitelce Věře Víchové a Ivaně Mlejnkové za všechny rodiče. Připravenost profesionální, děti skvělé, dárečky originální 🙂

 • imle:

  Děkujeme za krásné poděkování. Stellinka i Táda nám také budou chybět, hlavně jejich nezapomenutelné slovní obraty. Vám paní Siwková moc děkujeme za vstřícnost a pohodu, kterou jste nám věnovala. Přejeme celé Vaši rodině úspěšné vykročení do další etapy vašeho společného působení. Užijte si prázdniny a do nového vykročte pravou nohou.
  Ještě jednou děkuji. Ivana Mlejnková

 • Zuzana Siwková:

  Chtěla bych hrozně moc poděkovat celému týmu mateřské školky za krásné dva roky, které u vás mohly naše děti strávit. Váš přístup k dětem, ale i k rodičům byl úžasný a já vám za to moc děkuji. Nasadili jste laťku, která se bude jen těžko překonávat. Už teď Stellda smutní po paní učitelce Ivance („ta s červenejma vláskama“), kterou bych touto cestou ráda pozdravila. Přeji Vám všem krásné léto a zůstaňte takoví, jací jste. Děkuji.
  Zuzana Siwková

 • imle:

  Děkujeme za připomínku. Již delší dobu přemýšlíme jak nejlépe tento problém vyřešit. Tento týden máme poradu, kde předložím i Váš návrh. Doufám, že vše dopadne ku prospěchu dětí a tím i nás všech.

 • Rábová Petra:

  Dobrý den paní ředitelko,měla bych návrh.Děti mají stejné hrníčky na pití,nebylo by vhodné každému dítěti označit hrníček jejich značkou aby opravdu pili ze svého?Moje mamka dělá ve školce a tam se to osvědčilo,že děti jsou méně nemocné.

 • imle:

  Děkuji, pokud budete chtít něco přidat nebo přijdete s nějakým nápadem, ozvěte se. Spolupráce se vždy vítá a cení 🙂

 • Ivana Dajčová:

  Moc díky za rozpis akcí v záložce „aktuálně“ 🙂

 • Pavlína Sirotková:

  Moc díky za uspořádání lyžařského výcviku v České Třebové,škoda jen,že letos bylo tak málo sněhu. Budeme se těšit na příští rok. Děkuji

 • Olga Radimecká:

  Děkujeme za uspořádání karnevalu v Lidovém domě, děti si ho moc užily. Prima nápad! A rychlost dodání fotek na web je skoro neuvěřitelná! 🙂 Ať se dál daří!

 • Skoumalovi:

  Moc děkujeme za krásné besídky u Koťátek a Rybiček /ale jistě byly úžasné i v jiných odděleních/, všechny děti i paní učitelky bezvadně zvládli jistě náročené přípravy a výsledek byl bezkonkurenční.
  Protože ve velkém mumraji po skončení besídek nebylo moc času, alespoň dodatečně jěště přejeme krásné a klidné vánoce všem zaměstnancům školky, pohodový a spokojený rok 2014 Skoumalovi.
  Jěště připojuji velké poděkování pani ředitelce Koskové, p. učitelce Píšové, Mlejnkové a Víchové díky kterým jsme všichni společně s našimi dětmi zvládli bez větších problémů nástup do školky a opravdu velký obdiv, jak dokáží pracovat s dětmi, které díky Vám udělali velký pokrok téměř ve všech směrech. Moc a moc děkujem, i za Karolínku a Štěpánka.

 • Olga Radimecká:

  Chválím stránky a rychlost, se kterou máme k dispozici fotky z vašich akcí. Jen tak dál 🙂

 • Michaela Kolářová:

  Dobrý den,
  všechny Vás moc a moc ve školce zdavíme. Hlavně Lidušku, paní učitelku Věrku, Ivu a Světlu. Je nám po Vás všech moc a moc smutno a každý den ráno cestou do školy na Vás vzpomínáme. Školu jsme zahájily na jedničku s hvězdičkou, díky přípravě a podílení se na naší výchově, za což bychom Vám ještě jednou rády poděkovaly. Uzavřela se nám jedna z životních etap, což byla školka a otevřela se další – škola. S maminkou často vzpomínáme na vše, co se ve školce odehrálo. Chodily jsme tam rády, protože jsme kolem sebe měly moc dobrý tým!!!!!! Za vše děkujeme a rády se s Vámi zase uvidíme!!!!!!! Sárinka, Jolanka a maminka Kolářovi

 • Jaroslava Jánová:

  Dobrý den, děkuji VŠEM zaměstnancům 2MŠ za práci, která není vůbec jednoduchá :-). Naše Jolanka byla ve školce celé tři roky moc spokojená a nikdy se nestalo, že by ráno brečela, že nechce do školky. Přeji Vám hodně úspěchů do dalšího školního roku, pohodovou dovolenou a hodně spokojených dětiček 🙂

 • Lada Kuntová:

  Chtěla bych moc poděkovat paní učitelce Mlejnkové, Loskotové a Ptáčkové z Berušek. Daneček se díky nim každý den těší do školky a je to vidět i na fotkách,kde se usmívá. A taky za stránky,které jsou přehledné, plné krásných fotek a potřebných informací. 🙂

 • Olga Radimecká:

  Děkujeme za další nálož fotek. Je krásné vidět, že se děti ve školce smějí a baví je to tam.

 • imle:

  Chtěla bych velmi poděkovat p. Boštíkové i ostatním za chválu na naše stránky. Vždy to potěší a povzbudí do dalších aktivit. Pokud, ze strany rodičů, by byly nějaké nápady, ráda provedu inovaci (tedy v rámci mých možností :-)) . Ještě jednou děkuji. Sledujte, pište, ptejte se, jsme tu pro Vás.

 • Marcela Boštíková:

  Moc děkuji za fotodokumentaci akcí (a oceňuji rychlost), kterých se děti účastní – krásně doplní fotoalba našich ratolestí. Díky moc!!!
  M. Boštíková

 • Marcela Boštíková:

  Děkuji VŠEM zaměstnancům 2MŠ za příjemnou atmosféru, laskavost a péči o zdárný chod MŠ a přeji poklidné ukončení roku 2012, do příštího roku pak hodně sil, radosti, zdraví a pohody!!!

  Srdečně
  Marcela Boštíková

 • Hana Klimešová:

  Chtěla bych touto cestou popřát všem zamněstnacům školky příjemné prožití vánočních svátků a načerpání nových sil do roku 2013.
  Zvláště bych pak ráda poděkovala paní učitelce Žídkové a Dosedělové z Veverek, zato, jak se nových dětí ujaly, za komunikaci, výstavky prací v šatně a vzdělávací program, který fakt čtu. Jen mě mrzí, že písničky a básničky neznám a nemohu s nimi Elišce pomoci, když se mi je doma snaží říct.
  U nás máte letos jedničku!

 • Vážená paní ředitelko.
  Chtěli bychom poděkovat všem zaměstnancům školky za to, jak se o naše děti během uplynulého školního roku starali.
  Zvláštní dík patří „našim“ paním učitelkám z oddělení Koťátek Světle a Věře za jejich každodenní práci, trpělivost a za všechny krásné akce, které pro děti i rodiče připravily.
  Náš syn chodí do školky moc rád. Těší se na svoje kamarády i na svoje paní učitelky a pěkně o nich doma vypráví. Co víc si můžeme jako rodiče přát?
  Přejeme Vám příjemnou dovolenou.
  manželé Beníškovi

 • Olga Radimecká:

  Krásné fotky ze spinkání Sluníček ve školce. Nasmáli jsme se 🙂

 • Michaela Kolářová:

  Chtěla bych celému týmu MŠ a pozvaným hostům poděkovat za tak nádherně připravený dětský den. Užily si to nejen naše děti, ale i my. DĚKUJEME!!!

  Ještě bych touto cestou ráda poděkovala paní učitelce Věře a Světlaně z oddělení Koťátek za překrásnou a dojemnou besídku a dílničku. Je neuvěřitelné, co všechno dokážete nacvičit. Klobouk dolů!

 • Romana Štyndlová:

  Musím se připojit a chválit… moc krásné stránky, přehledné a pravidelně aktualizované, co víc si můžeme přát:-) Moc za ně děkujeme:-)

 • Pavla Filipi:

  Děkujeme za přídovědnou stezku, Jára si ji užil a byl šťastný a pyšný za 1 místo.

 • Olga Radimecká:

  Děkujeme paním učitelkám ze Sluníček za prima dílničku. Moc jsme si ji s Jendou užili.

 • Martin Roušar:

  Děkuji celému týmu MŠ za karnevalový den. Tyto akce je nutné určitě podporovat. Přeji všem zúčatněným mnoho úspěchů do budoucna 🙂

 • Michaela Kolářová:

  Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala učitelkám z oddělení koťátek, za tak překrásný lampión. Doma nám všem udělal velikou radost. Hned jsme jej zapálili a obdivovali. Moc děkujeme, co pro naše děti i pro nás děláte.
  Také bych touto cestou ráda poděkovala paní učitelce Ivě Mlejnkové, za tak překrásné a přehledné stránky. Každá maminka se jistě ráda podívá, jak si to její zlatíčko ve školce užívá. Hodně sil a pěkných dnů přeje Michaela Kolářová

 • Markéta Havranová:

  Máte moc pěkné stránky. Radost prohlížet
  🙂

 • Veronika Krčmová:

  Pěkný den. Ráda bych touto cestou poděkovala paním učitelkám a všem ostatním, kteří pro naše mrňátka připravili dětský den……bylo to perfektní, moc jsme si to užili…..děkujeme.

 • Marcela Boštíková:

  Dobrý den, máte moc pěkné a přehledné stránky, srdečně přeji hodně úspěchů!

 • Petra Mlejnková:

  Pěkné milé fotečky a članky 🙂

Napiš příspěvek

Nepřehlédněte

Pověřenec pro ÚOOÚ Ing. Klára Hudečková tel.: +420720073518 e-mail: poverenec@litomysl.cz
Informace 2018 – 19

Pozor! Informace a lyžařském kurzu. Upozornění pro rodiče na liště - AKTUÁLNĚ

Ochrana a zpracování osobních údajů
na hlavní liště

ID Datové schránky x9fqzjc

Telefony: pevná 461 612 280

Telefon: 461612280, e-mail: 2ms@litomysl,cz, webové stránky: www.2ms.litomysl.net

kuchyn2ms@seznam.cz - e-mail na odhlašování a přihlašování dětí do MŠ.